اخبار جدید ایران و جهات

جدیدترین اخبار ایران و جهان به صورت لحظه ای در سایت اخبار جدید

اخبار جدید ایران و جهات

جدیدترین اخبار ایران و جهان به صورت لحظه ای در سایت اخبار جدید

۲ مطلب در مرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

طبق آخرین آمار سازمان آمار کانادا میزان سرمایه گذاری در ساخت و ساز املاک برای اولین بار در تاریخ کشور کانادا در سه ماهه دوم سال 2021 به عدد 43.4 میلیارد دلار رسیده است. این برای اولین بار است که میزان سرمایه گذاری در ساخت و ساز املاک از عدد 40 میلیارد دلار عبور کرده است.

 

در این مقاله به وضعیت فعلی ساخت ساز املاک در کانادا، مشکلات این صنعت در حال حاضر، و پیش‌بینی وضعیت ساخت و ساز املاک در کشور کانادا می‌پردازیم. در ادامه همراه ما باشید تا با یکدیگر به بررسی وضعیت ساخت و ساز املاک در بازار املاک کانادا بپردازیم.

وضعیت فعلی ساخت و ساز املاک کانادا

در حال حاضر طبق آخرین اطلاعات در سه ماهه دوم سال 2021، 43.4 میلیارد دلار در ساخت و ساز املاک در سراسر کشور سرمایه گذاری شده است. این عدد رشد بسیار مناسبی را نسبت به سه ماهه اول سال 2021 نشان می‌دهد. و برای اولین بار است که این عدد در میزان سرمایه گذاری املاک در کانادا بعدی به رسیده است.

در ماه جون 13.8 میلیارد دلار در ساخت و ساز املاک جدید در کانادا سرمایه گذاری شده است. که این عدد نسبت به ماه گذشته یعنی ماه می 5.8? کاهش پیدا کرده است. و این در حالی است که خود آمار ماه می در میزان سرمایه گذاری 3? نسبت به ماه می کمتر بوده است. که البته دلایل خاص خود را دارد که در ادامه مقاله به آن می‌پردازیم.

  • محمد جواد کوشکی

اینی باتس چیست

دوشنبه, ۱۸ مرداد ۱۴۰۰، ۰۹:۵۰ ق.ظ

تلگرام یکی از برترین شبکه‌های اجتماعی در سراسر جهان بوده و قابلیت‌های بی‌شمار این اپلیکیشن را در بین صاحبان کسب‌وکارها بسیار محبوب کرده است. یکی از قابلیت‌های بسیار مورد توجه این شبکه اجتماعی بات‌های آن هستند. این بات‌ها با اهداف مختلفی برنامه‌نویسی و به این پلتفرم اضافه شده‌اند. اینی باتس، یکی از بات‌های کاربردی این شبکه اجتماعی برای مدیریت ارسال و دریافت پیام انبوه در این بستر است.

ربات هوشمند اینی باتس، راه حلی کامل برای ارسال پیام انبوه در تلگرام است. این ربات به ادمین‌های کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی کمک می‌کند تا با بازاریابی در این فضا، فروش محصولات و خدمات خود را چندبرابر کرده و برند خود را به افراد فعال در این فضا معرفی کنند. با استفاده از ربات اینی باتس، شما می‌توانید به لیست شماره و یوزرنیم کاربران تلگرام پیام ارسال نمایید و یا حتی لیست مخاطبین گروه‌های مختلف را استخراج و برای آن‌ها تبلیغات خود را ارسال کنید.

  • محمد جواد کوشکی